HABER DETAY

Ecem Moda ve Tasarım EviEcem Moda ve Tasarım Evi, haute couture (kişiye özel dikim) konsepti ile çalışmaktadır. Moda trendlerini takip edip hayal ortağımız olan gelinlerimizi vücut tiplerine göre yönlendiriyoruz. Gelinlerimiz hayalimdeki gelinlik işte bu demeden ve kocaman gülümsemeyi görmeden tasarımlarımızı asla tamamlanmış saymıyoruz.Piyasadaki firmalarından farklı olarak, moda evimize gelen tüm gelin adaylarına müşteri olarak değil “ilham kaynağımız / hayal ortağımız” olarak bakıyoruz.

Gelinlerimiz ya moda evimizdeki hazır 2014 Gelinlikleri kendi vücutlarına uygun hale getirilmesini isteyebilir ya da tasarımcımız EmOz ile hayallerini resmederek dikim aşamasına geçebilirler.

Düğünün mekanı, tarihi, mevsimi gibi klasik soruların yanında gelin adayının ruhunu ve stilini anlamaya ve yaşatmaya odaklanıyoruz. Gelin adayının çocukken hayran olduğu masal kahramanı ya da stil ikonu, gelinin vücut tipi ve tüm detaylarını da değerlendirerek gelin adayının hayalindeki gelinliği hayata geçiriyoruz.

Bizi farklı kılan diğer bir özellik ise gelinlik modasında son trendleri yakından takip ediyor ve adayları doğru bir şekilde yönlendiriyor oluşumuz. Öte yandan klasik formların ötesine geçme hevesimiz de birçok sıra dışı işe imza atmamıza katkı sağlıyor.

Eskişehir Gelinlikçi - Eskişehir Gelinlik

EMOZ HABER

O: 3, B: 56, T: 1309712 Sayfa