HABER DETAY

GELİNLİĞİNİZ MUHTEŞEM OLMALIGelinliğinizin seçiminde düğününüzün tarzı çok önemlidir. Örneğin, resmi bir seremoni ile evleniyorsunuz, uzun ve kapalı bir gelinlik seçilmelidir.

Gelinliğinizin seçiminde düğününüzün tarzı çok önemlidir. Örneğin, resmi bir seremoni ile evleniyorsunuz, uzun ve kapalı bir gelinlik seçilmelidir. Uzun kollu ya da uzun eldiven seçimi yapılabilir.

Eğer yarı resmi bir düğününüz olacaksa, açık yaka ve kısa kollu bir gelinlik tercih edilebilir. Bu durumda çok kısa bir eldiven olabilir ya da hiç kullanılmayabilir.

Eğer arkadaş arasında bir düğün yapacaksanız hayalleriniz için sınır konulamaz. Bu yüzden önce düğün tarzınıza karar vermeniz gerekiyor. Açık havada mı olacak? Resmi bir tören mi olacak?

Daha sonra düğün tarzına ve vücut tipinize uygun gelinlik stiline karar vermeniz gerekiyor. Bu aşamada vücut hatlarınız konusunda kendinize dürüst olmanız çok önemli. Düğünde mutlu olabilmeniz için iyi bir tasarımcıyla çalışmalısınız.

Eğer ince ve kısa bir vücuda sahipseniz, sizin için en uygunu yüksek bel, yüksek yaka ve uzun duvaklı bir model olmalıdır. Bu seçim sizi uzun gösterecektir.

Eğer kısa ve kilolu iseniz, gösterişten uzak durmalısınız, gelinliğiniz basit olmalıdır.

Eğer uzun boylu ve ince iseniz, düşük bel bir elbise seçmelisiniz. Sizin için en uygunu, açık bir yaka, kısa kollu ve dantellerle detaylandırılmış bir model olacaktır. Eldiven kullanmakta herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Gelinlik veya duvak boyunda herhangi bir sınırlama olmayacaktır.

Eğer uzun boylu ama kiloluysanız, sade ve basit hatlarda bir model seçmelisiniz. Nakış ve hantal aksesuarlardan uzak durmalısınız.

Eskişehir Gelinlikçi - Eskişehir Gelinlik
12.10.2013

EMOZ HABER

O: 4, B: 57, T: 1309713 Sayfa