HABER DETAY

2015 GelinlikleriGelinlikleri, her gelinin kaprisli ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde etkileyici, yaratıcı, hafif ve parlak renklerde.2015 Gelinlikleri, her gelinin kaprisli ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde etkileyici, yaratıcı, hafif ve parlak renklerde.

Bu yıl içerisinde tasarımcılar, sıklıkla kırmızı rengi kullandılar. Herkes gelinlik için temel renk olarak beyaz etkisinin zamanının geçtiğini düşünüyor ama bazı moda evleri hala klasik olarak beyazı tercih ediyor. Siyah renk ağırlığını giderek arttırıyor, hatta 2016 ‘de siyah ile daha çok karşılaşacağız. Ama beyaz hala lider renk konumunda.

2015 yılında, beyaz ile kahverengi, pembe, kırmızı ve mavi renklerin kombinlerini görebilmek mümkün. Sevgi ve tutkunun rengi olarak kırmızı beyaz ile en çok tercih edilen renk.

Gelinlik stili olarak hala ünlü tasarımcılar denizkızı modelini tercih ediyorlar. Ancak faklı olarak vintage modeller ve özellikle Fransız dantel öne çıkıyor. Ayrıca abartılı ve sıra dışı modellerde tercih ediliyor. Dantelin kullanımı ile Helenistik ve romantik modeller de en çok tercih edilen tarzlar arasında.

Eskişehir Gelinlikçi - Eskişehir Gelinlik
18.05.2013

EMOZ HABER

Online 5 Kişi Bugün 45, Toplam 994582 Sayfa Gösterimi