HABER DETAY

2018 Gece Elbisesi Trendleri2018 Gece Elbisesi Trendleri2018 Gece Elbisesi Trendleri

Balo ya da başka bir özel davet için elbise seçerken yüzlerce soru cevaplanmayı bekler. Elbise ne renk olmalı? Uzun ya da kısa mı giymeliyim? Gösterişli ya da sade mi olmalı? Vücudu sarsın mı, yoksa dökümlü mü olsun? Değişik opsiyonları deneyerek en iyi görünmenin yolunu bulabilirsiniz.

2018 yılının balo elbisesi trendleri, Hollywood ünlülerinin kırmızı halı geçitlerinde sıkça görebiliriz. Bir ünlünün hayranı mısınız? Onu takip ederek bazı tarzları kullanabilirsiniz. Balo elbiseleri sıkıcı olmak zorunda değildir. 2013 yılı için ünlü tasarımcılar yeni koleksiyonlarında parlak, cesur ve kişisel tarza kolaylıkla adapte edilen modelleri kullandılar.

Kumaş ve Renkler

2018 balo kıyafetlerinde, mavi, pembe, gümüş hatta beyaz renkte parlak kumaşlar tercih ediliyor. Vücut hatlarını ortaya çıkaran soft ve parlak kumaşlar gözde…

Uzun – Kısa Tercihi

2018 koleksiyonlarında hem uzun- dökümlü hem de kısa dar kıyafetleri görmek mümkün.  Her iki çeşit de güzel ve zarif olabilir.

Kısa elbiseler, son yılların en çok öne çıkan silüeti ve birkaç yıl daha popülerliğini sürdürecek gibi görünüyor. Miniler için tek kollu ya da straplez olarak kullanılabilir.  Ayakkabı tercihi önemlidir.

Uzun elbiseler, kendi boyunuzla elbise boyu arasındaki orantı ve dengeye göre aristokrat bir görüntü verebilir. Yırtmaç kullanımı ve boyuna göre çekici ve eğlenceli bir görüntü elde edebilirsiniz. Etkili bir görüntü yaratmada kullanılan kumaşın da çok büyük payı vardır. Zarif bir görüntü için yere kadar uzanan etek tercih etmelisiniz. Daha eğlenceli ve zarif bir seçenek de kalça ve diz hizasında dışa doğru dalga veren tül drapeleri düşünülebilir.

Kokteyl Elbiseleri

Eğer balo ya da resmi bir gece için kısa elbise düşünüyorsanız internette “kokteyl elbiseleri” şeklinde aratarak fikir edinebilirsiniz. Bu yıl, karışık renklerde ve metal aksesuarlarla çeşitlendirilmiş straplez kokteyl elbisesini bir çok yerde görmek mümkün. Derin dekolteli ve transparan etekli straplez bir elbise görünümünüze cazibe ve gizem katacaktır. Bu yıl ünlülerin seçimleri, korse ya da etekte asimetrik kesimler, göz alıcı parlak kumaşlar ve kabarık tafta kumaşlar oldu.

Barbie Elbise

Sıkı bir korse ile büyük, kabarık, lüks etek özellikleri nedeniyle Barbie elbise, hemen hemen her vücut tipini tamamlayacaktır. Beyaz kullanırken, balo elbisesi tasarımcıları son derece çekici bir etkinin yanında tatlı ve masum bir görünüm oluşturmaya çalışırlar. Asimetrik kesimler ve boncuk ya da taş bir Barbie elbise için harika bir etki yaratacaktır.

Eskişehir Gelinlikçi - Eskişehir Gelinlik
17.5.2013

EMOZ HABER

O: 6, B: 218, T: 1174443 Sayfa