HABER DETAY

DANTEL ABİYE

Moda dünyasında en güzel eğilimlerden biri bu sezon dantel elbise. Bu yıl düğünde, partide, baloda ve her yerde dantel elbiseler giymek için şimdi her zamankinden daha fazla moda. Tarzınızı daha şık ya da daha rahat ise fark etmez, dantel elbiseler tüm stillere uygulanabilir. Böyle bir elbise seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç faktör söz konusudur. Bu yazıda güzel, şık elbise için bazı öneriler bulacaksınız.

Renkli Dantel
Renkli dantel bu sezon çok fazla kullanılıyor. Siyah ya da beyaz dantel kullanmak şart değil, kırmızı ya da mor dantelle şekillendirilmiş bir elbise tercih edilebilir. Renkli dantel son derece fark edilebilirlik sağlayacaktır.  Daha natürel tonda, tek renkli aksesuarları ile kombine etmek gerekir. Kırmızı dantel ile detaylandırılmış bir elbise mükemmel bir parti kıyafeti  olacaktır.

Günlük Kıyafetler
Eğer ilk kez dantel elbise giymeyi düşünüyorsanız dantel malzemesinin kalitesine dikkate etmeniz gerekir. Daha düşük kaliteli dantel günlük giyim için uygun olacaktır. Günlük için orta uzunlukta natürel renk tonlarında rahat bir elbise seçin. Bej renkli aksesuarlar ile kombine ederseniz ve çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.


Parti Kıyafetleri
Dantel kıyafetinizi öne çıkaracaktır. Transparan dantel elbise, parti için seksi bir seçenektir. Cesur olanlar iç çamaşırı olmadan giyebilirler ama bir daha muhafazakâr bir görünüm için elbise altına iç çamaşır seçebilirsiniz ve bu gizemi bir hava ile bakışları üzerinize toplamaya yardımcı olabilir. Uzun ve vücudu saran bir elbise seçerek dantelin güzelliğine vurgu yapabilirsiniz.


Ağır Dantel
Bu sezon elastik dantel kumaşların yerine ağır ve sert danteller aldı. Sert danteller vücut hatlarını bir heykel gibi daha çarpıcı vurgulamaktadır. Sert danteller farklı şekillerde giyilebilir ve dayanıklıdır.


Kontrast Maddeler
Ağır danteller sizin sitiliniz için uygun değilse farklı kumaşlarla kombine edebilirsiniz. Eğer görünüşünü yumuşatmak istiyorsanız,  onu yumuşatan istiyorsanız, deri bir ceket eklemek veya sadece bir dantel üst giyilebilir.

Eskişehir Gelinlikçi - Eskişehir Gelinlik
5.5.2013

EMOZ HABER

O: 26, B: 204, T: 1174429 Sayfa