DETAYLAR

Mini Siyah Abiye
Uzun yıllardır kısa siyah abiye hep vardı ama artık bir elbiseden çok bir klasik olarak bir sitil, konsept, sembol haline geldi.

Coco Chanel ‘den günümüze her kadının gardırobunda olması gereken bir meta oldu.

Çağdaş moda eğilimleri ne olursa olsun, tüm dünyada kadınlar her ortamda stil ve garanti zarafeti sağlamak için mini siyah elbiseleri tercih ediyor. Tatil sezonlarında, mini siyah elbisenin popülerliği on kat artıyor.

Siyah renk, doğallık ve çekicilik arasındaki dengeyi sağlar, her türlü varyasyon ve kombinasyonlar kolaylıkla yapılabilir. Bir elbise ne ile kombine ettiğinize bağlı olarak aynı elbise hem seksi, şık ve hüzünlü görünebilir. Derin yırtmaçlar ve göğüs dekolteleri olmadan seksi olmak çok daha kolay olacaktır.

Kesimlerin sadeliği, farklı detaylar ve aksesuarlarla harika etkiler yaratılabilir. Siyah elbise, değişik stillerle kombine etme ve değişikliğe açık olması nedeni ile size özgürlük sağlayacaktır.

Siyah elbise için en iyi kombinasyon yüksek ökçeler ve taş işlemeli bir cekettir diye düşünüyorum. Bu tarz bir elbise hem günlük hem de resmi bir gecede de kullanılacak şekilde ince ve zarif bir görüntüye bürünmenizi sağlayacaktır.

Mini siyah elbise ile birkaç saniyede değişimi, metamorfozu yakalamak mümkün. Üstünüze bir ceket alarak aynı elbise ile ofise gidebilirsiniz. Deri yaka bir ceket ve aksesuarlarla bir anda gece elbisesi olabilir. Mütevazi inci bir kolye, ince ten rengi bir çorap ve siyah topuklu ayakkabı ile zarif klasik bir dış mekan kıyafeti haline dönüştürebilirsiniz.

Eskişehir Gelinlikçi - Eskişehir Gelinlik
11.5.2013

Konu Başlıkları
O: 1, B: 42, T: 1310895 Sayfa